Kadra

twarz
KAROLINA ŻMUDA

Praca z najmłodszymi jest moją ogromną pasją, którą mam przyjemność realizować od 2016 roku.

Zaczęłam wówczas pracę w charakterze lektora języka angielskiego w dwóch wrocławskich przedszkolach. W 2017 roku podjęłam studia magisterskie na Dolnośląskiej Szkole Wyższej, na kierunku pedagogika w specjalizacji edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, które ukończyłam z wyróżnieniem w 2018 roku.

Pracując jako wychowawca, staram się być zarówno nauczycielem, zapewniając dzieciom warunki do wszechstronnego rozwoju, jak i przyjacielem, do którego w każdym momencie można się przytulić.

twarz
JUSTYNA GABOR

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika o specjalności kształcenie wczesnoszkolne z wychowaniem przedszkolnym na Uniwersytecie Opolskim.

Zdecydowałam się na pracę z dziećmi, ponieważ daje mi to wiele satysfakcji oraz możliwość realizacji życiowej pasji: inspirowania dzieci do otwierania się na nowe doświadczenia.

W wolnych chwilach uprawiam sporty takie jak np. jazda na rowerze oraz czytam interesujące mnie książki.

twarz
MONIKA OBOZA

Ukończyłam studia pedagogiczne na Uczelni w Łodzi (Społeczna Akademia Nauk) o kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna oraz terapia pedagogiczna w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości w Wałbrzychu.

Jestem nauczycielem kontraktowym wykonującym swój zawód z pasją i zamiłowaniem.

Zawsze mam na uwadze dobro i rozwój dziecka. Jestem osobą kreatywną, ambitną, zawsze stojącą po stronie dziecka.

twarz
MAGDALENA CIOSK

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie o kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna Języka Angielskiego.

W swojej pracy opieram się na pozytywnej dyscyplinie. Na codzień staram się pokazywać dzieciom jak bardzo są zdolne i kompetentne. Zależy mi na tym, aby budowały poczucie własnej wartości od najmłodszych lat. Zachęcam je do odkrywania swoich mocnych stron, oraz podkreślam, że każdy jest wyjątkowy na swój własny sposób.

male
PIOTR BALCEREK

Od najmłodszych lat sport jest moją największą pasją. Studiowałem na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Moją specjalnością jest tenis ziemny, który trenowałem od dziesiątego roku życia, a dziś to ja uczę innych.

Poza pracą trenera, prowadzę swoją stronę oraz media społecznościowe w internecie, w których staram się inspirować mężczyzn w kwestiach zdrowego trybu życia i dobrego wyglądu.

twarz
ŁUCJA DROSZCZAK

Ukończyłam studia na kierunku pedagogika o specjalności edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu.

Niezwykle istotne jest dla mnie kształtowanie w dzieciach postawy samodzielności oraz wiary we własne możliwości.

Jestem osobą pogodną, wrażliwą i empatyczną. W wolnym czasie lubię aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

twarz
ANNA FUŁAWKA

W 2021 roku ukończyłam Pedagogikę pierwszego stopnia na Uniwersytecie Wrocławskim.
Aktualnie kontynuuje naukę na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna na studiach magisterskich.
Praca jako pomoc nauczyciela pomaga mi w zdobywaniu doświadczenia potrzebnego w przyszłości do wykonywania zawodu nauczyciela.
Jestem osobą empatyczną, przyjacielską oraz wyrozumiałą, a praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i satysfakcji.
W wolnych chwilach lubię spędzić czas z dobrą książką.

twarz
MAGDALENA OGORZELSKA

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz podyplomowych studiów na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.
W pracy z dziećmi ogromne znaczenie ma dla mnie atmosfera w grupie oraz budowanie dobrych relacji opartych na wzajemnym szacunku, życzliwości i zaufaniu.

twarz
MAŁGORZATA CYMAN

Ukończyłam studia pedagogiczne na kierunku edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Zaraz po studiach rozpoczęłam pracę w żłobku jako opiekun dziecięcy a następnie objęłam wychowawstwo w przedszkolu z dziećmi w wieku 3-6 lat. W międzyczasie skończyłam kilka szkoleń, tj.
-„Praca z dzieckiem nadpobudliwym z deficytem uwagi”
– „zaburzenia emocjonalne dzieci w wieku przedszkolnym- – diagnoza i metody pracy”
– „Dziecko z cukrzycą w przedszkolu”
– „Zapobieganie niewłaściwym zachowaniom w grupie rówieśniczej”
obecnie jestem jestem nauczycielem Kontraktowym. Pracuję w przedszkolu w grupie Pszczółki. Praca z dziećmi to dla mnie ogromna przygoda i możliwość odkrywania nowych i ciekawych rzeczy.