Kadra

twarz
KAROLINA ŻMUDA

Praca z najmłodszymi jest moją ogromną pasją, którą mam przyjemność realizować od 2016 roku.

Zaczęłam wówczas pracę w charakterze lektora języka angielskiego w dwóch wrocławskich przedszkolach. W 2017 roku podjęłam studia magisterskie na Dolnośląskiej Szkole Wyższej, na kierunku pedagogika w specjalizacji edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, które ukończyłam z wyróżnieniem w 2018 roku.

Pracując jako wychowawca, staram się być zarówno nauczycielem, zapewniając dzieciom warunki do wszechstronnego rozwoju, jak i przyjacielem, do którego w każdym momencie można się przytulić.

twarz
JUSTYNA GABOR

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika o specjalności kształcenie wczesnoszkolne z wychowaniem przedszkolnym na Uniwersytecie Opolskim.

Zdecydowałam się na pracę z dziećmi, ponieważ daje mi to wiele satysfakcji oraz możliwość realizacji życiowej pasji: inspirowania dzieci do otwierania się na nowe doświadczenia.

W wolnych chwilach uprawiam sporty takie jak np. jazda na rowerze oraz czytam interesujące mnie książki.

twarz
MONIKA OBOZA

Ukończyłam studia pedagogiczne na Uczelni w Łodzi (Społeczna Akademia Nauk) o kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna oraz terapia pedagogiczna w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości w Wałbrzychu.

Jestem nauczycielem kontraktowym wykonującym swój zawód z pasją i zamiłowaniem.

Zawsze mam na uwadze dobro i rozwój dziecka. Jestem osobą kreatywną, ambitną, zawsze stojącą po stronie dziecka.

twarz
MAGDALENA CIOSK

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie o kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna Języka Angielskiego.

W swojej pracy opieram się na pozytywnej dyscyplinie. Na codzień staram się pokazywać dzieciom jak bardzo są zdolne i kompetentne. Zależy mi na tym, aby budowały poczucie własnej wartości od najmłodszych lat. Zachęcam je do odkrywania swoich mocnych stron, oraz podkreślam, że każdy jest wyjątkowy na swój własny sposób.

male
PIOTR BALCEREK

Od najmłodszych lat sport jest moją największą pasją. Studiowałem na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Moją specjalnością jest tenis ziemny, który trenowałem od dziesiątego roku życia, a dziś to ja uczę innych.

Poza pracą trenera, prowadzę swoją stronę oraz media społecznościowe w internecie, w których staram się inspirować mężczyzn w kwestiach zdrowego trybu życia i dobrego wyglądu.

twarz
MAGDALENA OGORZELSKA

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz podyplomowych studiów na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.
W pracy z dziećmi ogromne znaczenie ma dla mnie atmosfera w grupie oraz budowanie dobrych relacji opartych na wzajemnym szacunku, życzliwości i zaufaniu.

twarz
MAŁGORZATA CYMAN

Ukończyłam studia pedagogiczne na kierunku edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Zaraz po studiach rozpoczęłam pracę w żłobku jako opiekun dziecięcy a następnie objęłam wychowawstwo w przedszkolu z dziećmi w wieku 3-6 lat. W międzyczasie skończyłam kilka szkoleń, tj.
-„Praca z dzieckiem nadpobudliwym z deficytem uwagi”
– „zaburzenia emocjonalne dzieci w wieku przedszkolnym- – diagnoza i metody pracy”
– „Dziecko z cukrzycą w przedszkolu”
– „Zapobieganie niewłaściwym zachowaniom w grupie rówieśniczej”
obecnie jestem jestem nauczycielem Kontraktowym. Pracuję w przedszkolu w grupie Pszczółki. Praca z dziećmi to dla mnie ogromna przygoda i możliwość odkrywania nowych i ciekawych rzeczy.

twarz
Kornelia Grad

Jestem studentką psychologii na Uniwersytecie  Humanistyczno społecznym SWPS.

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę zarówno w przedszkolu, jak i w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla dzieci z niepełnosprawnościami.

W mojej pracy stawiam na indywidualne podejście do każdego dziecka, akcentując jego mocne strony i wspierając w radzeniu sobie z wyzwaniami.

twarz
Amelia Sieradzka

Z ogromną pasją oraz zaangażowaniem poświęcam się mojej roli jako pomoc nauczyciela w przedszkolu. Moja praca polega nie tylko na codziennej opiece nad dziećmi, ale także na wspieraniu ich rozwoju przez różnorodne aktywności edukacyjne i kreatywne. Wierzę, że wczesne lata życia są kluczowe dla rozwoju każdego dziecka, dlatego dokładam wszelkich starań, aby zapewnić im bezpieczne, inspirujące i pełne ciepła środowisko.

Zawodowo ciągle się rozwijam, regularnie uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach. Moje zaangażowanie w naukę i zdobywanie nowych umiejętności pozwala mi nie tylko podnosić własne kwalifikacje, ale także wdrażać innowacyjne metody pracy z dziećmi.

twarz
Patrycja Jacuch

Jestem absolwentką studiów licencjackich na kierunku Terapia Zajęciowa, które ukończyłam na wrocławskim AWFie.

Kontynuowałam naukę w Dolnośląskiej Szkole Wyższej, gdzie uzyskałam tytuł magistra na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne.

Moja droga zawodowa związana z pracą z dziećmi rozpoczęła się już w trakcie studiów – pracowałam wówczas jako opiekunka w żłobku.

Następnie podjęłam pracę w przedszkolu jako nauczyciel. Miałam również okazję pracować jako wychowawca świetlicy w szkole podstawowej.

Aktualnie pracuję z Państwa dziećmi w przedszkolu Bielanek, a prywatnie jestem mamą dwóch córek, z którymi bardzo lubię spędzać czas aktywnie i podejmować nowe wyzwania.

twarz
Martyna Minta

Nazywam się Martyna, mam 22 lata. Aktualnie studiuje psychologię, po której dalej chciałabym dalej się rozwiać w tym kierunku.

Na studiach zdobywam potrzebną wiedzę aby móc jak najlepiej pracować z dziećmi. Jestem pomocą nauczyciela w przedszkolu.

Moja rola jako pomocy nauczyciela polega na wsparciu wychowawców w codziennych zadaniach, takich jak przygotowywanie materiałów dydaktycznych, prac plastycznych czy organizacja zajęć rekreacyjnych.

Praca z dziećmi to moja pasja

twarz
Małgorzata Piskoń

Jestem nauczycielem, pedagogiem oraz terapeutą ręki, posiadającym kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi.

Od 2017 roku angażuję się w rozwój i wsparcie najmłodszych, pomagając im osiągać pełny potencjał rozwojowy.

Moja praktyka obejmuje różnorodne metody edukacyjne i terapeutyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego dziecka.

Dążę do tworzenia inspirującej, wspierającej i bezpiecznej przestrzeni, w której dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności oraz kreatywność.

Stale rozwijam swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w różnorodnych kursach i szkoleniach, aby być na bieżąco z najnowszymi metodami pracy z dziećmi.

Dzięki temu mogę skuteczniej wspierać rozwój moich podopiecznych, zapewniając im najlepsze wsparcie na ich drodze do samorealizacji i sukcesu.