AGNIESZKA KRZYWICKA

Jestem wychowawcą grupy Smerfy (zerówka). W 2007 ukończyłam język angielski na „The London Institute” z siedzibą w Belfascie w Irlandii Północnej.

Po powrocie do kraju ukończyłam studia na kierunku Pedagogika Przedszkolna na PWSZ w Głogowie.

Z dziećmi w wieku przedszkolnym pracuję od ponad 10 lat.

Uczę języka angielskiego, który towarzyszy mi nie tylko w życiu zawodowym ale również prywatnym.

Awans zawodowy: stopień nauczyciela kontraktowego.

KAROLINA ŻMUDA

Praca z najmłodszymi jest moją ogromną pasją, którą mam przyjemność realizować od 2016 roku.

Zaczęłam wówczas pracę w charakterze lektora języka angielskiego w dwóch wrocławskich przedszkolach. W 2017 roku podjęłam studia magisterskie na Dolnośląskiej Szkole Wyższej, na kierunku pedagogika w specjalizacji edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, które ukończyłam z wyróżnieniem w 2018 roku.

Pracując jako wychowawca, staram się być zarówno nauczycielem, zapewniając dzieciom warunki do wszechstronnego rozwoju, jak i przyjacielem, do którego w każdym momencie można się przytulić.

JUSTYNA GABOR

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika o specjalności kształcenie wczesnoszkolne z wychowaniem przedszkolnym na Uniwersytecie Opolskim.

Zdecydowałam się na pracę z dziećmi, ponieważ daje mi to wiele satysfakcji oraz możliwość realizacji życiowej pasji: inspirowania dzieci do otwierania się na nowe doświadczenia.

W wolnych chwilach uprawiam sporty takie jak np. jazda na rowerze oraz czytam interesujące mnie książki.

MONIKA OBOZA

Ukończyłam studia pedagogiczne na Uczelni w Łodzi (Społeczna Akademia Nauk) o kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna oraz terapia pedagogiczna w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości w Wałbrzychu.

Jestem nauczycielem kontraktowym wykonującym swój zawód z pasją i zamiłowaniem.

Zawsze mam na uwadze dobro i rozwój dziecka. Jestem osobą kreatywną, ambitną, zawsze stojącą po stronie dziecka.

PATRYCJA KOLANO

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, z pasją i zamiłowaniem do pracy z dziećmi.

Przez pewien okres byłam prowadzącą kółko naukowe w formie zajęć doświadczalnych dla dzieci oraz pomocą przy dzieciach z zaburzeniami.

W pracy z dziećmi cenię sobie przede wszystkim ich dobro i bezpieczeństwo.

MAGDALENA CIOSK

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie o kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna Języka Angielskiego.

W swojej pracy opieram się na pozytywnej dyscyplinie. Na codzień staram się pokazywać dzieciom jak bardzo są zdolne i kompetentne. Zależy mi na tym, aby budowały poczucie własnej wartości od najmłodszych lat. Zachęcam je do odkrywania swoich mocnych stron, oraz podkreślam, że każdy jest wyjątkowy na swój własny sposób.

KAROLINA BRYK

Jestem asystentem wychowawcy w grupie „Kotki”. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Obecne studiuję pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną.

Praca z dziećmi jest dla mnie ogromnym wyzwaniem jak i przyjemnością, ponieważ każde dziecko jest indywidualnością i każde jest wyjątkowe. Zależy mi aby dzieci chętnie przychodziły do przedszkola oraz wracały z niego z uśmiechem na twarzy.

PATRYCJA GUŁAWSKA

Jestem studentką psychologii o specjalizacji „psychologia kliniczna i zdrowia” w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. W przyszłości planuję pracę, jako psycholog kliniczny dzieci i młodzieży.

Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym zaczęłam zdobywać w latach 2009-2013 pełniąc m.in. obowiązki drużynowej 1 Płońskiej Gromady Zuchowej „Poszukiwaczki Tajemnic Nibylandii” w Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej.

W latach 2013-2016 studiowałam filologię polską o specjalizacji nauczycielskiej, podczas której kontynuowałam kształcenie swoich umiejętności.

W przedszkolu Bielanek pracuję od lutego 2020 w roli pomocy nauczyciela w najstarszej grupie.

W wolnych chwilach uczę się języka hiszpańskiego, trenuję taniec oraz czytam literaturę naukową o tematyce psychologicznej.

male
PIOTR BALCEREK

Od najmłodszych lat sport jest moją największą pasją. Studiowałem na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Moją specjalnością jest tenis ziemny, który trenowałem od dziesiątego roku życia, a dziś to ja uczę innych.

Poza pracą trenera, prowadzę swoją stronę oraz media społecznościowe w internecie, w których staram się inspirować mężczyzn w kwestiach zdrowego trybu życia i dobrego wyglądu.

ŁUCJA DROSZCZAK

Ukończyłam studia na kierunku pedagogika o specjalności edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu.

Niezwykle istotne jest dla mnie kształtowanie w dzieciach postawy samodzielności oraz wiary we własne możliwości.

Jestem osobą pogodną, wrażliwą i empatyczną. W wolnym czasie lubię aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.