O nas

Jesteśmy placówką niepubliczną, posiadającą wpis do ewidencji przedszkoli niepublicznych wydany przez Wójta Gminy Kobierzyce. Nasze przedszkole jest pod nadzorem Kuratorium Oświaty. Realizujemy podstawę programową MEN.

Nasz Bielanek jest miejscem, gdzie dzieci odkrywają świat poprzez swobodną zabawę i odpowiednie podejście pedagogiczne.  Dajemy dzieciom umiejętność rozumienia samego siebie, rozwiązywania problemów i konfliktów, współpracy z innymi dziećmi i dorosłymi. Zależy nam na tym, aby dzieci rozumiały własne potrzeby i potrafiły je komunikować. W naszym przedszkolu uczymy odwagi do wypowiadania własnych poglądów i uczuć. Ważna dla nas jest również empatia i wzajemny szacunek. Zapewniamy bezpieczną i przyjazna atmosferę.

Naszym atutem jest profesjonalna kadra, małe grupy, rodzinna i twórcza atmosfera, a wystrój i bogate wyposażenie przedszkola sprzyjają wszechstronnemu rozwojowi dziecka.

Emilia Halicka