Konkurs plastyczny „Ziemia – planeta marzeń”

Ostatnio realizowaliśmy wewnętrzny konkurs na najpiękniejszą pisankę. Wszystkie dzieci biorące udział otrzymały wyróżnienia i upominki.

Aktualnie Przedszkole i Żłobek Bielanek bierze udział w konkursie, którego organizatorem jest sklep internetowy Maludas.

Temat prac dotyczy troski o środowisko, a hasłem przewodnim jest: ,,Ziemia – planeta marzeń”. Dbanie o ekosystem staje się w świadomości wielu osób niezwykle ważne, bowiem z roku na rok środowisko ulega większej degradacji.

Niejednokrotnie podczas naszych zajęć tematem przewodnim jest środowisko i właściwe praktyki związane z dbaniem o dobro naszej planety. Udział w konkursie będzie podsumowaniem wiedzy zdobywanej każdego dnia i jednocześnie świetną zabawą.

Nagrodą w konkursie (w zależności od zajętego miejsca) będzie bon finansowy na zakup u organizatora akcesoriów dla przedszkola 😉

 

Pozdrawiamy

Bielanek Team